Hakkımızda

Ne İş Yapıyoruz?

Emlakçı değiliz, galeri değiliz ve ticaret yapmıyoruz. Çanakkale’de emlak, otomobil, motor, bisiklet alışverişini kolaylaştırmak için varız. Bugün değil, belki yarın da değil, ama bir gün Çanakkale’nin en büyük İlan Platformu olacağız.

Temmuz 2018’de açtığımız öğrencisinden, ailesine, gencinden yaşlısına Çanakkale’lilerin ilanını en kolay kiralayabileceği, satabileceği, gezmeden, yorulmadan en uygun ve temiz ilanlara ulaşabileceği çağın yeniliklerine en uygun ilan portalı için çalışıyoruz.

Ne İçin Yapıyoruz?

Kar amacı gütmeden sosyal amaçlar için genç, dinamik, çalışkan kadromuz ile sizler geleceğinizi en doğru şekilde planlayabilmeniz için uğraşıyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmeniz bizim en büyük mutluluğumuz ve amacımızdır.

Farkımız Ne?

Çanakkale’yi tanıyoruz. İhtiyaçlarını biliyoruz. Sadece Çanakkale’ye odaklandığımız için büyük ilan siteleri ile farkımızı belli ediyoruz. Ücret yok, istek yok. Dilediğiniz kadar ilan paylaşabilir, ilan arayabilirsiniz. İster emlakçıdan, ister sahibinden, ister inşaat firmasından… Aradığınız ilanı kolayca bulabilirsiniz. Oturduğunuz yerden emlak alabilir, satabilir, hem zamandan hem paranızdan tasarruf edebilirsiniz.

Emlak ve otomobil haberlerimizle gündemi takip ediyoruz, bilgileniyoruz, sosyalleşiyoruz, daha çok müşteriye ve daha geniş portföye ulaşıyoruz. Hem öğreniyoruz, hem öğretiyoruz. Var olanla yetinmiyor daha çok bilgi için uğraşıyoruz.

Aynı ilanlardan sıkılmadınız ?

Sosyal ağlarda sizde aynı ilanları görmekten sıkılmadınız mı? Görseli bol, açıklaması tam, araması ve bulması kolay, temiz ilanlar için uğraşıyoruz.

Yani uğraşıyoruz, uğraşıyoruz, en iyisi için uğraşıyoruz.

Gücümüze gücü, gücünüzle katacağız…

İyi alışverişler Çanakkale!